leveron logo nav

O firmie

IT prosto i z pasją

Do każdego projektu podchodzimy z pasją i zaangażowaniem. Pamiętamy jednocześnie o tym, że technologia ma być przyjazna i zrozumiała dla końcowego użytkownika. Tłumaczymy techniczne zawiłości w zrozumiały dla osób nietechnicznych sposób.

 

IT spokojnie i dyskretnie

Zmiany w środowiskach produkcyjnych wprowadzamy po godzinach pracy klienta. Popołudniami, wieczorami i nocami aby w jak najmniejszym stopniu wpływać na codzienną pracę naszych klientów. Wprowadzenie wszelkich nowych funkcjonalności poprzedzamy skrupulatnymi testami.

Pierwsze zdjęcie na podstronie o firmie
Drugie zdjęcie na podstronie o firmie

Opieka IT

Najczęściej opieka IT kojarzy się z „gaszeniem pożarów”, działaniem „ad hoc”, od awarii do awarii. My podchodzimy do opieki informatycznej w inny sposób. Dla nas jest to ciągły proces zapobiegania, przewidywania, bycia o krok przed ewentualnym problemem. „Morbum evitare quam curare facilius est” – Lepiej zapobiegać niż leczyć…

 

Do IT

ZRÓB TO! Przemyślane i skuteczne inwestycje w cyfryzację Firmy zwiększają konkurencyjność i wartość przedsiębiorstwa „(…) Inwestycje wtechnologie i cyfryzacja procesów mogą być sposobem na wyprzedzenie konkurencji i realizację ponadprzeciętnych wzrostów. Firmy, które jako pierwsze dostrzegają potrzebę zwiększenia efektywności szybciej adresują potrzeby klientów i zdobywają przewagę. Z uwagi na stopniowe wysycenie możliwości wzrostu organicznego na wielu rynkach, cyfryzacja stała się jednym z głównych elementów budowania wartości przez PE (…). 

CYFRYZACJA TO WIĘCEJ NIŻ TECHNOLOGIA – Raport